Zastąpienie na elewacji budynków konstrukcji aluminiowo-szklanych sprawia, że każdy budynek nabiera ciekawego i nietuzinkowego charakteru. Nie dziwi zatem fakt, iż fasady aluminiowe to obecnie już nie tylko jedno z najczęściej spotykanych rozwiązań na elewacji budynków użyteczności publicznej, ale także wybór wielu prywatnych klientów przy projektowaniu biura czy domu.

Poza niewątpliwie atrakcyjnym i efektownym wyglądem takie rozwiązanie stanowi także:

  • dobrą izolację termiczną dla budynku
  • chroni przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych 
  • tworzy osłonę akustyczną zabezpieczającą przed nadmiernym natężeniem hałasu 
  • gwarantuje dobre nasłonecznienie wnętrz.
Yawal FA50N

 

System ścian osłonowych

Yawal

Broszura

FA 50N HI

Klasyczny system fasad słupowo-ryglowych, z widocznymi elementami maskującymi, o bardzo wysokich właściwościach termoizolacyjnych.

FA 50N SL Półstrukturalny system ścian osłonowych, bez widocznych profili aluminiowych tworzy od zewnątrz płaską powierzchnie, łączy zalety klasycznej fasady słupowo-ryglowej z estetycznym wyglądem fasady strukturalnej.
FA 50N SW  System okna strukturalnego pozwala na wykonanie w fasadzie okna równolegle wysuwnego, wychylnego lub rozwiernego.

FA 50N EI

Przeciwpożarowy system fasad, gdzie w pola konstrukcyjne wmontowane są wypełnienia ze szkła ognioodpornego lub panele izolacyjne.

 

Reynaers

 

 CW 50

Klasyczny system do wykonywania ścian osłonowych, połaci dachowych i konstrukcji przestrzennych, dostępny w 11 wariantach, widoczna szerokość profili 50mm.

CW 60  Klasyczna ściana osłonowa, która dzięki dodatkowo wzmocnionym profilom stosowana jest dla konstrukcji zbudowanych z dużych szklanych płyt.
CW 65-EF Fasada elementowa z maksymalną transparentnością, uprzednio przygotowane oszklone moduły pozwalają na łatwy i szybki montaż konstrukcji na budowie, dzięki czemu system ten bardzo dobrze nadaje się do zastosowania na wysokich budynkach.
CW 86  System fasad słupowo-ryglowych z wpinanymi w nią ramkami aluminiowymi wypełnionymi szkłem, występuję również w wariancie fasady elementowej (CW 86-EF), która umożliwia mocowanie gotowych oszklonych modułów w całości na elewacji.

 

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą prosimy o kontakt z naszym biurem.